Náhradní termín Chorvatsko 5-12.9.2020 Pula

5.-12.9.2020
Cvičení u moře několikrát denně, prostorné apartmány 50-250 m od moře a bazénu
Náhradní termín cvičení u moře 5.9.-12.9.2020!!!!!
Pěkné prostorné apartmány 50-250m od moře
Cvičení několikrát denně - jóga, kruháče, posilování, nordic walking, cvičení na terase s výhledem na moře, běhání
2 km od překrásného města Puly, výlety
Možnost polopenze za příplatek

Informace o zájezdu ve spolupráci s CK Zemek

Apartmány Splendid Resort se nacházejí v lokalitě zvané Zlatne Stijene, která je vzdálena cca 2 km od centra města Pula. Apartmány pro 2 - 7 osob jsou umístěné v tříposchoďových pavilonech. Apartmány mají ložnici (ložnice), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu. Některé apartmány jsou situovány na mořskou stranu. Klimatizace je možná za příplatek.

Typy apartmánů:
1/4 APT typ A: (30-40 m2), dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby 
 
1/6 APT typ A: (44 -50 m2), 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelny

Ve resortu Zlatne Sijene je centrální recepce, směnárna, restaurace, caffe bar, snack bar, pizzerie, market, terasa s taneční hudbou, venkovní bazén pro dospělé a děti, parkoviště. WI-FI zdarma v recepci a u bazénu. Pro děti je tu dětské hřiště. V hlavní sezoně resort zajišťuje animaci pro děti a dospělé. V blízkém sportovním centru jsou k dispozici tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, potápění, vodní sporty a jiné. Procházkou podél pobřeží je to jen několik minut do turistického střediska Verudela. Autobusová zastávka je vzdálena cca 350 m. Městský autobus jezdí na trase Splendid resort - Pula cca každých 20 minut.  

Pláž je skalnatá, kamenitá, oblázková, vzdálená cca 100 - 250 m od apartmánů. Slunečníky a lehátka na pláži jsou k dispozici za poplatek.

STORNO PODMÍNKY do 30 dnů před akcí 50%. Poté již celá částka,  tedy 100% z celkové ceny.Registrace - Náhradní termín Chorvatsko 5-12.9.2020 Pula 5.-12.9.2020

Počet osob
* email - na registrovaný email Vám přijde odkaz pro potvrzení registrace
* počet osob - pokud chcete přihlásit více osob najednou, ale každý si bude hradit akci zvlášť, vyplňte pro každého samostatnou přihlášku.
* ubytování - do poznámky piště případné požadavky na ubytování

Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů