Horské cvičení v Harrachově hotel Šedý Vlk ***

31.7.-2.8.
Horský víkend v hotelu Šedý VLK se cvičením v tělocvičně i venku, bazén i aqua aerobik, nordic walking, běh, pilates, v centru Harrachova

Horský víkend v hotelu Šedý Vlk se cvičením v tělocvičně i venku, bazén i aqua aerobik, nordic walking, běh, pilates, v centru Harrachova

Pobyt začíná pátečním cvičením, procházkou nordic walking se cvičením, večeří, večer možnost večerního koupání v bazénu.

Během soboty ranní bodybalance, bodyform, delší procházka nordic walking, aqua aerobik, pilates, možnost masáží, opět večeře (výběr z více jídel), v neděli ranní cvičení rychlé a pomalé, venku i uvnitř, možnost bazénu a kdo bude mít zájem po snídani celodenní výlet na vršky Krkonoš (trasu začneme výjezdem lanovkou na Čertovu Horu a budu nabízet několik variant - 5km - 25km trasy). Délku trasy si každý zvolí sám dle svých možností, mapy přichystám.

Možnost prodloužení až do pondělí - příplatek večeře v neděli a ubytování neděle/pondělí 800Kč.

Cena za jednu osobu - dvě noci ve 2-4 lůžkových pokojích, dle požadovaného počtu osob, dvě večeře a dvě snídaně, program od pátku odpoledne do neděle do večera je 2390Kč.

Zálohu 1000 Kč prosím zašlete do 1.6. na číslo účtu: 274432257/0300, doplatek do 30.6.
Rozvrh cvičení