Zaton Holiday Village Resort cvičení u moře v překrásném středisku

9.9.-16.9.2023
Zaton Holiday Village Resort (kousek od Zadaru) cvičení bude probíhat několikrát denně včetně aqua aerobiku - možnost 6 bazénů a krásné pláže hned u střediska

Informace o ubytování

Turistické středisko Zaton Holiday Village Resort se nachází cca 16 km severozápadně od Zadaru a cca 2 km od městečka Zaton. Je umístěno v borovicovém háji, v dlouhé zátoce chráněné od větru a vln, na ploše 100 ha. Středisko je částečně přizpůsobeno invalidním osobám. Apartmány a studia jsou umístěny v jednopodlažních řadových domcích a mají kategorii*** nebo****. Vybavení apartmánů: SAT/TV s plochou obrazovkou, trezor, telefon, kávovar, rychlovarná konvice, lednice s malým mrazákem, základní příslušenství pro vaření, ložní prádlo, ručníky, vysoušeč vlasů, stojan na sušení prádla, venkovní nábytek na terase/balkon, klimatizace, WiFi. Apartmány**** mají navíc pevnou (LAN) přípojku na internet, mikrovlnnou troubu.
Typy apartmánů:
Apartmány 3 * (přízemí a 1. patro).
pro 2 osoby
studio: 20 m2, denní místnost s 2 lůžky s kuchyňským a jídelním koutem, sprcha/WC, terasa, přízemí
pro 3 osoby
studio: 20 m2, denní místnost s 2 lůžky s kuchyňským a jídelním koutem s přistýlkou, sprcha/WC, terasa, přízemí.
pro 4 osoby: 29 m2, dvoulůžková ložnice, denní místnost s 2 lůžky s kuchyňským a jídelním koutem, sprcha/WC, terasa/balkon, přízemí nebo 1. patro.
pro 5 osob: 35 m2, 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s další rozkládací pohovkou s kuchyňským a jídelním koutem, sprcha/WC, terasa, přízemí

Apartmány Comfort 4* (přízemí a 1. patro)
pro 2 osoby
studio: od 25 m2, denní místnost s 2 lůžky s kuchyňským a jídelním koutem, sprcha/WC, terasa, přízemí. Možnost ubytování 3. osoby na přistýlce (na vyžádání)
pro 4 osoby: od 36 m2, dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s 2 lůžky s kuchyňským a jídelním koutem, sprcha/WC nebo vana/WC, terasa popř. balkon, přízemí nebo 1. patro.
pro 5 osob: 48 m2, 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s další rozkládací pohovkou s kuchyňským a jídelním koutem, sprcha/WC + WC, 2x SAT TV, terasa nebo balkon, přízemí nebo 1. patro.
pro 5
6 osob: od 56 m2, dvoulůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 s kuchyňským a jídelním koutem, koupelna/WC + sprcha/WC, 2 x SAT TV, balkon, přízemí nebo 1. patro, 1 nebo 2 podlaží

Apartmány Superior 4* (přízemí a 1. patro) 
pro 2 osoby
studio: cca 29 m2, denní místnost s 2 lůžky, s kuchyňským a jídelním koutem, sprcha/WC, terasa, přízemí. Možnost ubytování 3. osoby na přistýlce (na vyžádání)
pro 4 osoby: cca 43,50 m2, dvoulůžková ložnice, denní místnost se 2 lůžky s kuchyňským a jídelním koutem sprcha/WC, terasa nebo balkon, přízemí nebo 1. patro.
pro 5
6 osob: cca 64 m2, dvoulůžková ložnice, ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 s kuchyňským a jídelním koutem, vana/WC + sprcha/WC (nebo 2 x sprcha/WC), 2 x SAT TV, balkon, přízemí nebo 1. patro, 1 nebo 2 patra.
Přistýlky v denní místnosti doporučujeme pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let!
Jsou tu také dva čtyřlůžkové apartmány uzpůsobené pro vozíčkáře, ložnice není oddělena od kuchyně z důvodu průjezdnosti, vhodné pro maximálně dva dospělé a dvě děti.
Pláže jsou krásné písčité a oblázkové, dlouhé cca 1,5 km, s pozvolným vstupem do moře a také s odděleným (uzpůsobeným) přístupem do moře pro invalidní osoby, vzdálené cca 100-300 m od apartmánů. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek. Na pláži je tobogán, aquapark, jumping centrum, hřiště na plážový volejbal, velká nabídka vodních sportů, plážových barů a snack barů. V resortu je rozsáhlý moderní bazénový komplex s několika vyhřívanými bazény pro dospělé a děti. U tohoto komplexu je café bar, koktejl bar, snack bar, pískoviště, otevřené i uzavřené dětské hřiště (Kid´s club). Hostům jsou k dispozici recepce, restaurace, kavárny, cukrárna, bary, dalmatinská konoba, pizzerie, internetový koutek, směnárna, bankomat, lékařská pomoc (ambulance), prádelna, myčka na auta, nabíjecí stanice pro elektromobily. Ve středisku je také supermarket, nabídka čerstvého ovoce a zeleniny, butiky, obchody se suvenýry, trafika, zlatnictví, kadeřnictví, posilovna, možnost masáží. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, volejbalové hřiště, asfaltová hřiště na košíkovou, malou kopanou, házenou, kuželky, stolní tenis, kulečník. Dále je zde možnost ježdění na koni, potápění, windsurfing, zapůjčení jízdních a horských kol, školy tenisu a plavání. Pro děti je zde ještě Kid´s klub, Teens´klub, mini disko, mini autoškola, hry na písku, jumping centrum, různé hry a soutěže. Areál zajišťuje bohatou celodenní animaci pro děti i dospělé, taneční a zábavné večery, dalmatinské slavnosti. Upozorňujeme, že mimo sezónu se nabídka animačních programů přizpůsobuje počtu klientů ve středisku. V blízkosti cca 800 m se nachází populární disko klub „Saturnus“. Je zde bohatá nabídka výletů např. do Národních parků Kornati, Krka, Plitvička jezera (Unesco), Paklenica nebo do měst Nin, Zadar, Trogir (Unesco), Split (Unesco).

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny (výměna 1xtýdně)
ručníky (výměna po 3-4 dnech)
základní kuchyňské a jídelní potřeby
pobytová taxa
využívání venkovního bazénu
animace
parkování
klimatizace

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
závěrečný úklid - 50 EUR/apartmán - platí se na místě v recepci, pokud klienti sami neuklidí apartmán před odjezdem
dětská postýlka (na předchozí vyžádání) - 7 EUR/den - platí se místě (v termínu 22.4.-27.5. a 16.9.-7.10. - ZDARMA)
domácí zvíře - střední velikosti (na předchozí vyžádání) - 15 EUR/den - platí se místě

Poznámka

Možnost příplatku snídaně nebo polopenze - podává se formou švédských stolů, u večeří točené místní nápoje (pivo, víno, voda, ovocné šťávy).

Snídaně nebo polopenze dítě do 5 let - ZDARMA !!!

Ceník vložím

Vše ve spolupráci s 101 Ck Zemek

Rozvrh cvičení

Registrace - Zaton Holiday Village Resort cvičení u moře v překrásném středisku 9.9.-16.9.2023

Počet osob
* email - na registrovaný email Vám přijde odkaz pro potvrzení registrace
* počet osob - pokud chcete přihlásit více osob najednou, ale každý si bude hradit akci zvlášť, vyplňte pro každého samostatnou přihlášku.
* ubytování - do poznámky piště případné požadavky na ubytování

Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů